fbpx
Harika Hobi Sitesi

Yıldız Aşkı Lif Modeli / Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizlere yıldız aşkı lif modeli yapımı paylaşacağım. Modeli Günlük hayatınız da kullanabilirsiniz.

Malzemeler

  • 3 adet lif ipi
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Yıldız aşkı lif yapımı için ilk olarak 8 zincir çekelim ilk zincire sabitliyelim. 3 lü fıstık yapalım halkanın içine 2 zincir çekelim aynı yuvaya 2. fıstığı yapalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 2. fıstığı yapalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 2. fıstığı yapalım.

Toplamda 12 tane fıstık olacak. 2 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 2 zincir çekelim diğer yuvaya 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım.

2 zincir çekelim diğer yuvaya 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 2 zincir çekelim diğer yuvaya 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatalım.

2 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 2 zincir çekelim diğer yuvaya 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatalım. 2 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 2 zincir çekelim diğer yuvaya 1 trabzan yapalım. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım.

1 zincir çekelim yuvaya 1 fıstık yapalım 2 zincir aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 3 zincir çekelim trabzanın sağ tarafına sık iğne ile batalım diğer tarafına da sık iğne ile batalım. 3 zincir çekelim yuvaya 1 fıstık yapalım 2 zincir aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım.

3 zincir çekelim trabzanın sağ tarafına sık iğne ile batalım diğer tarafına da sık iğne ile batalım. 3 zincir çekelim yuvaya 1 fıstık yapalım 2 zincir aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 3 zincir çekelim trabzanın sağ tarafına sık iğne ile batalım diğer tarafına da sık iğne ile batalım.

3 zincir çekelim yuvaya 1 fıstık yapalım 2 zincir aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım. 3 zincir çekelim trabzanın sağ tarafına sık iğne ile batalım diğer tarafına da sık iğne ile batalım. Bu şekilde devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe