fbpx
Harika Hobi Sitesi

Yelek Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizlere tığ işi yelek modelleri yapımı paylaşacağım. Modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.


Malzemeler

Yelek modeli yapımı için ilk olarak yapacağımız yeleğin uzunluğuna göre zincir çekelim. 7 zincir çekip çevirelim 3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim. 4 zincir çekip 3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim. 4 zincir çekip

3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. 4 zincir çekip çevirelim ilk boşluğa 3 tane trabzan yapalım 3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım.

3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. 4 zincir çekelim çevirelim 3 tane olan trabzanı 5 e çıkaralım 4 zincir çekelim diğer 3 lü trabzanı 5 e çıkaralım.

4 zincir çekelim diğer 3 lü trabzanı 5 e çıkaralım. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. 7 zincir çekip çevirelim 3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim. 4 zincir çekip 3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim.

4 zincir çekip 3. zincire sık iğne batalım. 4 zincir 3. zincire sabitliyelim. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. 4 zincir çekip çevirelim ilk boşluğa 3 tane trabzan yapalım 3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım.

3 zincir çekip zincirin beline sık iğne ile sabitliyelim. 3 zincir çekip sıradakı boşluğa 3 tane trabzan yapalım. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. 4 zincir çekelim çevirelim 3 tane olan trabzanı 5 e çıkaralım 4 zincir çekelim diğer 3 lü trabzanı 5 e çıkaralım. 4 zincir çekelim diğer 3 lü trabzanı 5 e çıkaralım. Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. Bu şekilde istediğimiz boyuta gelene kadar devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe