fbpx
Harika Hobi Sitesi

Yazma – Yemeni – Tülbent Oyası Örnekleri Resimli Galeri

Yazma – Yemeni – Tülbent Oyası Örnekleri Resimli Galeri

İstediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz yazma, yemeni, tülbent oyası örnekleri ile sistem üzerinden farklı modellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı tarzlarda hazırlanmış olan modeller sayesinde kullanmak istediğiniz tülbent, yemeni veya yazma üzerine en uygun modelleri tercih edebilir ve evde yapacağınız örme işlemleriyle oya hazırlayabilirsiniz.

Sıralı veya parçalı olarak tercih edebileceğiniz oya modelleri sayesinde istediğiniz her renkte oya hazırlayarak bu şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı model seçenekleri için sistem üzerinden resimli galeri İçerisinde yer alan modelleri inceleyebilir ve bu şekilde tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Farklı renklerle hazırlanmış olan modelleri istediğiniz gibi renk uyumu sağlayacak olan renkleri tercih ederek uygulayabilirsiniz.

Şık Oya Modelleri Resimli

Özellikle boncuk, pul gibi detaylar ile şekillendirebileceğiniz yazma, yemeni, tülbent oyası örnekleri için sistemde yer alan resimleri inceleyebilirsiniz. Ve bu şekilde istediğiniz modeli kolayca hazırlayarak kullanabilirsiniz. Tığ ile veya iğne oyası modelleri arasında yapacağınız seçimler sayesinde kullanmak istediğiniz farklı tülbentler üzerine uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde dilediğiniz gibi istediğiniz motifleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Onlarca farklı model seçeneği sayesinde yapmak istediğiniz çiçekli, yapraklı veya sıralı olarak boncuklar ile hazırlayabileceğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz modelleri tercih ederek evde hazırlayabilirsiniz. Özellikle kapalı bayanlar için devamlı olarak tülbent veya yazma gibi kullanacağınız farklı başörtüleri üzerine uygulayabileceğiniz. Tülbent oyası modelleri resimli galeri üzerinden daha fazla seçeneğe ulaşım sağlayabilirsiniz.

Oya Örnekleri Resimli Galeri

Oya hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği birbirinden farklı model seçenekleri sistemde yer alan görsel içerikler ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tarzınıza uygun direk tülbent veya yazma üzerine uygulayabileceğiniz modellerin yanı sıra ayrı alanda hazırlayarak daha sonrasında ekleyebileceksiniz model seçeneklerine de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz modelleri farklı ekipmanlar kullanarak hazırlayabilir ve bu şekilde kullanmakta olduğunuz başörtüler üzerine uygulayabilirsiniz. Sistemde yer alan yazma, yemeni, tülbent oyası örnekleri sayesinde daha farklı tarzlarda tercih edebileceğiniz örneklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız başörtüleri üzerine yapacağınız uygulamalar ile daima daha şık ve hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe