fbpx
Harika Hobi Sitesi

Yazlık Heybe Çanta Yapılışı (Summer Saddlebag)

Merhaba hanımlar şimdi sizlere yazlık çanta yapılışını paylaşacağım. Yapımı oldukça kolay çantamız motif yaparak ortaya çıkıyor.

  • Pamuklu ip
  • 3 numara tığ

Yapılışı

Yazlık çanta için ilk olarak sihirli halka yapalım. Sihirli halkanın içine 8 tane sık iğne yapalım. İpi çekerek halkayı kapatalım. İlk yaptığımız sık iğneye batarak sabitliyelim.

2 tane zincir çekelim aynı yere batalım 2 tanesi örüp aynı yere batalım tığımda ilmekleri sonra çıkarıyorum. 3 zincir çekelim sıradaki boşluğa batalım 3 kez batıp tek tek çıkaralım.

2 zincir çekelim sıradaki boşluğa batalım 3 kez batıp tek tek çıkaralım. 2 zincir çekelim sıradaki boşluğa batalım 3 kez batıp tek tek çıkaralım.

Bu sırayı bu şekilde tamamlayalım. Üst sıraya geçelim. 2 zincir çekelim olduğumuz kısma 1 tane fıstık yapalım. 2 zincir çekelim boşluğa 3 tane 2 li trabzan yapalım.

2 tane zincir çekelim boşluğa batalım fıstık yapalım. 3 zincir çekelim fıstık yapalım. 2 zincir çekelim 3 tane 2li trabzan yapalım. 2 zincir çeelim fıstık yapalım.

Üst sıralara geçtikçe aynı mantıkla ilerliyoruz bu şekilde devam edelim parçayı tamamladıktan sonra aynı şekilde 1 tane daha aynı parçadan yapalım. Birleştirip boncukları ve püskülleri de yaptıktan sonra çantamız kullanıma hazır. İyi günlerde kullanın.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe