fbpx
Harika Hobi Sitesi

Üçgen Şal Modeli Yapımı / Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizlere şal modelleri yapımı paylaşacağım. Modeli gelin şalı olarak da yapabilirsiniz. Modelimizi gelin şalı olarak da kullanabilirsiniz.

e


Malzameler

  • Orta kalınlıkta ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Üçgen şal modelimize ilk olarak 7 tane zincir çekerek başlıyoruz. Daha sonra ilk zincire çekerek halka şeklini verelim. 7 zincir çekelim 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım .

2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım .

Bu işlemi 5 kez tekrarlayalım. 2 zincir çekelim 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım .

Bu işlemi 5 kez tekrarlayalım. Modeli çevirelim. 7 zincir çekelim 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım .

2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . Bu işlemi 5 kez tekrarlayalım. 2 zincir çekelim 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım .

2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . 2 kez tığın başını dolayıp 4 çıktığımız trabzan yapalım . Bu işlemi 5 kez tekrarlayalım. Bu şekilde istediğmiz boyuta gelenen kadar devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe