fbpx
Harika Hobi Sitesi

Üç Boyutlu Etol Yelek Modeli

Merhaba hanımlar şimdi sizlere üç boyutlu etol yelek modeli yapımı paylaşacağım. Modeli isterseniz gelin yeleği olarak da yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • Angora ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Üç boyutlu yelek modeli yapımı i.in ilk olarak zincir çekelim. 2 veya 3 sıra trabzan yapalım. 1 dolayıp 3 de çektiğimiz trabzanlar yapalım. 4 zincir çekelim yan yana 5 tane trabzan yapaılım 3 zincir çekelim 4. trabzana 1 dolayıp 3 defata çektiğmiz trabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı yere 1 trabzan daha yapalım.

3 zincir çekelim 4. trabzana 1 trabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı yere 1 trabzan daha yapalım. 3 zincir çekelim 4. trabzana 1 trabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı yere 1 trabzan daha yapalım. 3 zincir çekelim 4. trabzana 1 trabzan yapalım.

3 zincir çekelim aynı yere 1 trabzan daha yapalım. 3 zincir çekelim 4. trabzana 1 trabzan yapalım. 3 zincir çekelim aynı yere 1 trabzan daha yapalım. 3 zincir çekelim 4. trabzana 1 trabzan yapalım. En son kısma gelince de yan yana 5 tane trabzan yapalım. 4 zincir ekelim çevirelim yan yana 5 trabzan yapalım.

3 zincir çekelim v yuvasını yandaki trabzana batarak trabzan yapalım toplamda 5 tane trabzan yapalım. Diğer trabzanın arkadan girerek trabzan yapalım. 3 zincir çekelim v yuvasını yandaki trabzana batarak trabzan yapalım toplamda 5 tane trabzan yapalım.

Diğer trabzanın arkadan girerek trabzan yapalım. 3 zincir çekelim v yuvasını yandaki trabzana batarak trabzan yapalım toplamda 5 tane trabzan yapalım. Diğer trabzanın arkadan girerek trabzan yapalım.

3 zincir çekelim v yuvasını yandaki trabzana batarak trabzan yapalım toplamda 5 tane trabzan yapalım. Diğer trabzanın arkadan girerek trabzan yapalım. Bu şekilde bu sırayı tamamlayalım.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe