Petek Örgü Yapımı Videolu Anlatım İle

  • 30 Haziran 2016
  • Petek Örgü Yapımı Videolu Anlatım İle için yorumlar kapalı
  • 29.352 kez görüntülendi.

Kızlar bugün sizlere şiş örgü ile petek örgü yapımı videolu anlatım konusunu sizlere paylaşıyorum. Şişle örgü örmek bazı kişiler için tığla örmekten daha kolaydır. Şişle örülen örgü modellerinden biri olan petek modeli bazen bal peteği örgü modeli adını da almaktadır. Ancak petek örneği olarak adı geçen modellerin birbirine benzer yanları da, farklı yanları da olduğu görülmekte. Adıyla ilgi çeken bal peteği örgü biraz kalın olup bebek battaniyeleri için iyi bir tercih olabilir. Yine bal peteği modeline benzeyen ve kalın bir dokuya sahip olan Petek Örgü yapımı Türkçe Videolu Anlatım aracılığıyla zor gibi görünen örnek kolayca yapılabilir. Örgü örecek olan ancak istediği gibi bir anlatım bulamayanlar bu anlatımlı videodan çok yararlanacak.petek örgü yapımı-1

Petek adı ilk anda çalışkan bir hayvan olan arıyı ve üretmiş olduğu son derece lezzetli ve besleyici bir gıda olan balı hatırlatıyor. Ben de arı gibi çalışkanım diyor ve değişik bir deseni örme, petek örgü yapımı öğrenme hevesine sahipseniz videoya buyurun.

Çocuklar, bebekler ve büyüklere örülebilecek giysilerde rahatlıkla kullanılabilecek petek örneği yapılışı gözünüzü korkutmasın. Kendinize güvenin ve acemilikte hata yaparım diye korkuyorsanız bir parça iple petek örgü modeli yapımı öğrenilebilir ve daha sonra istediğiniz bir ceketi, kazağı örebilirsiniz. El işi eşyalar her zaman için satın alınan eşyalardan daha değerli bulunur çünkü onlar sizin emeğinizdir, göz nurunuzdur.

İlginç bir örnek olan petek örgü modeli yapılışının anlatıldığı videodan tüm detayıyla izleyebilir, öğrenebilirsiniz. Öğrendiklerinizi belki bir gün siz de ihtiyaç duyan birine öğreteceksiniz. Bazı petek modelleri iki renkle örülüyor. Sizin nasıl öreceğiniz tercihinize kalmış.

Petek örgü yapımı videolu anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.