fbpx
Harika Hobi Sitesi

Örgü Gül Yapımı Videolu Detaylı Gösterim

Bayılırım, örgü gül yapımı denilince öyle ki, tüm örgü işlerimde ve verdiğim örnekler de hep tercih eder ve tavsiye ederim. Zaten gül veya çiçek motifleri eskilerden bugüne en güzel bir gelenek halinde süre gelmiştir. Adeta annelerimizin tüm el emeklerinde mutlaka örgü çiçek modelleri ile bezenmiş dünya kadar eşya üstü süslerimiz vardır. Tabi ki, çok farklı şekillerde karşımıza çıkar örgü çiçek yapımı ve işin içine hayal gücü ya da komşuda görülen örnekler de girdiği zaman adeta örgü cümbüşüne dönüşür.

Bazılarımız gerçekten örmek denilen olayı adeta yaşarlar. Bir başkasında yeni bir motif ya da örnek görmeyelim. Onu almak için ne savaşlar verildi ben biliyorum. Neler gördü bu gözler. İşte yanındakine sormalar mı dersin, ay istesem ayıp olur mu falan… Diye uzar gider örgü serüvenimiz.

Bence kişi istekleri ve ortaya koyduğu işler ile kendini tamamlar. Önemli olan paylaşmak adına yaşayabilmektir. Tabi ki gelişen teknoloji ile artık bu işler el emekleri yerine tarz olan stiller tercih edilmekte ama örgü ile yapılan o muhteşem şaheserler bence ilelebet gidecektir.

Çünkü onların yerini başka başkakonseptler alsa da asla yerini tutamayacak. Zor değil en basiti internet aracılığı ile de bu işler yapılabilir. Örneğin, örgü gül yapımı anlatımlı gibi yazılar ile rahatça dilediğimiz bir modele ve çok farklı sonuçlara ulaşabiliriz.

Videolu detaylı gösterim ile örgü gül yapımı

Bölüm-1

Bölüm-2

Bölüm-3

Bölüm-4

Bölüm-5

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe