fbpx
Harika Hobi Sitesi

Örgü Etek Bluz Takımı Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Hanımlar sizlere görünümü şahane olan örgü etek bluz takımı yapımı konusu getirdim. Ayrıca yapımı Türkçe ve videolu anlatımla detaylı bir şekilde gösterilmiştir. Birbirinden güzel bebek, çocuk, bayan kıyafetleriyle dikkat çeken örgü kıyafetler, çok eski zamanlardan beri ilgi odağı durumunda. Özellikle büyüklerimiz tarafından yapılmış örgü kıyafetlerini giymeyen yoktur. Birçok kişi tarafından tercih edilen örgüye ilgi hala devam ediyor. Her yaşta rahatlıkla giyilen örgüler, kişilerin tercihine göre şekil de alsa, değişik model ve motiflerle dikkat çekiyor. Geçmişten bugüne çeşitli model ve tasarımları günümüze taşıyan örgü kıyafetlerinde en ilgi çeken ise örgü etek bluz takımı yapımı olmuştur.etek bluz takımı yapımı-1

Geçmiş yıllara baktığımızda örülmüş etek bluz takımı yapımı geçen yıllar içerisinde değişerek, farklı tasarım ve renklerle daha ilgi çekici hale gelmiştir. Özellikle etek bluz takımlarında kullanılan renk ve modellerin bir arada kullanılması, çeşitli kumaş ya da boncuklarla yapılan süslemeler sayesinde görsellik değişerek gelişmiştir.

Zaman için de örgü, kendine has bir tarih yaratırken aynı zamanda sık sık karşılaştığımız örgü bluz yapımı birbirinden değişik tasarımlarla da karşımıza çıkıyor. Özellikle Etek bluz takımı doğru renk ve modellerle örüldüğünde giyenin üzerinde çok güzel duruyor. Ancak etek ve bluz takımını örerken, iki ayrı model olarak değil, tek bir model gibi düşünmek gerekiyor.

Tercih ettiğiniz renk seçimine göre ördüğünüz takımı, ayrı ayrı da giyebilirsiniz. Bluz ile örgü etek yapımı ayrı ayrı örüldüğünde istediğiniz kadar özgür olabilir ve her birinde farklı renk ya da motifleri kullanabilirsiniz. Bluz yapımı da tıpkı etek yapımında olduğu gibi sizin tercihinize göre değişiklik gösterir.

Videolu anlatımla örgü etek bluz takımı yapımı

Bölüm-1

Bölüm-2

Bölüm-3

Bölüm-4

Bölüm-5

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe