Mandalina Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

  • 03 Temmuz 2016
  • Mandalina Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım için yorumlar kapalı
  • 75.967 kez görüntülendi.

Eveeet sevgili hobiciler bugünkü konumuz değişik örgü modellerinden biri olan mandalina örgü modeli yapımı Türkçe videolu anlatım ile sizlerle.El işleri arasında örgünün Türkiye’de olduğu gibi yurt dışındaki ülkelerde de çok sevilen ve değer verilen bir hobi olduğunu siz de bilirsiniz. Örgü modellerine benzetmelerde bulunularak çeşitli isimler verilmiş. Örgü modellerine verilen isimlerden biri de mandalina örgü modeli. Mandalina ismi bir başka örgü modeli de, dilimli bir model olması nedeniyle mandalina dilimi örneği (limon dilimi) olarak isimlendirilmiş.  Bütün örgü modelleri elbette bir ilmekle başlayacak. Ustalaşıncaya kadar belki bir komşunuzdan belki bir dergideki anlatımlardan yardım alacaksınız.mandalina dilimi örgü modeli

Üzülmeyin, iyice ustalaşınca, el becerileriniz yüksekse Mandalina Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım basamaklarını izleyerek de çeşitli örgü modellerini yapabileceksiniz. Mandalina ismi ilk kez duyanlara belki biraz ilginç gelecek. Mandalina örgü ile mandalina dilimi örgü modeli birbirinden biraz farklı. Mandalina örgü modelimiz saç örgüsüne benziyor.

Bu desenle büyük ve küçükler için tek renkten güzel bereler, bebek yelekleri, hırkaları, kazaklar, isterseniz çantalar gibi şık eşyalar yapabilirsiniz. Binlerce model arasında yer alan mandalina modeli beğenilerek örülebilecek bir model. Mandalina örgü modeli yapımı Türkçe veya yabancı dil videolarla kolay öğreniliyor.

Mandalina örgü modelini yapmak isteyenler videolardaki anlatımlara dikkat ederse, doğru sayıda ilmekle başlanırsa ve temel örgü bilgisi varsa aşırı zor model olmadığını görecekler. Farklı bir model yapmak isteyenler için mandalina örgü modelini bir denemelerini tavsiye ederim. Anlatımlı videoların ayrıntılı, yapmaya başlayanları bilgilendirecek, modelin nasıl yapılacağını ve desenin aşamalarını öğretebilecek şekilde hazırlanmış olduğunu göreceksiniz.

Mandalina örgü modeli yapımı Türkçe anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.