Kız Çocukları İçin Örgü Elbiseler

  • 10 Aralık 2015
  • Kız Çocukları İçin Örgü Elbiseler için yorumlar kapalı
  • 40.434 kez görüntülendi.

Küçük kızların daha sevimli ve tatlı görünmesi için anneleri ve büyük anneleri örgü elbiseler yaparlar. Geçmişten bugüne modası hiç değişmeyen ve her zaman güzel bir görüntü uyandıran bu örgü elbiseler rengârenk figürlerden oluşur. Küçük kız bebeklerin ve çocukların cicili bicili giyinmesine olanak sağlayan bu örgüler, çok zaman almamakla birlikte onlara verilecek en güzel hediyelerden biridir.

Kız Çocuğu İçin Örgü Elbiseler

Kız Çocuğu İçin Örgü Elbiseler

Kadınlar dokuz ay sonra doğacak dünyalar harikası bebekler için hiç bıkmadan usanmadan elbiseler ve etekler örerler. Sadece kendi çocuk ve torunları için değil, komşunun, eşin, dostun çocukları için de azimle sevgilerini ortaya dökerek çok çeşitli tasarım harikası işler çıkartırlar.

Kış ayının gelmesiyle anneler, artık yazlık elbise örmeyi bırakıp, yerine kışlık elbise modelleri çıkarıp örmeye başladılar bile. Birbirinden şık ve güzel kışlık elbiselerin modelleri ve renkleri de kış aylarına uygun olarak şekil alır, genelde boğazlı ve kolu uzun elbiseler örülür. Sadece elbise de değil tabi, aynı zamanda modaya düşkün olan annelerin kızları için elbisenin yanında bere, atkı ve eldiven de örerek elbiseyi takımlaştırıp daha uyumlu bir iş ortaya çıkarır.

Üzerinde şirin süsler olan bu takımlar kız çocuklarını daha güzel ve tatlı gösteririp, şirinliklerine şirinlik katar. Bebeklere ve kız çocuklarına, bayram, nişan, düğün gibi özel günlerde bu elbiseleri giydirerek onların daha şık, düzenli ve tertipli görünmesine vesile olan tüm kadınlarımızın ellerine sağlık…

Örgü Bebek Elbise Modelleri

Örgü Bebek Elbise Modelleri

Örgü Elbise Modelleri

Örgü Elbise Modelleri

Kız Çocuğu Örgü Elbise Modelleri

Kız Çocuğu Örgü Elbise Modelleri

Tığ İşi Örgü Elbise

Tığ İşi Örgü Elbise

örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri

Hanımlar sizlere birde bonus video konumuz var.

Buyurun izleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.