Keçe Çalışmaları Bot Modelleri Resimli Galeri

  • 25 Haziran 2016
  • Keçe Çalışmaları Bot Modelleri Resimli Galeri için yorumlar kapalı
  • 7.011 kez görüntülendi.

Kızlar, sevgili takipçiler sizlere bugün keçe çalışmaları için çok güzel bir örnek olan bot modelleri paylaşmak istiyorum. Günümüzde etkin olarak kullanılan keçenin ham maddesi gerçekte yün lifidir. Tarihin bilinen en eski malzemesi olan keçe kumaş değildir. Dokusuz bir yüzey olan keçe, keçeleşen liflerin yüzey oluşturmasıyla meydana gelmektedir. Keçeleşme adı verilen bu işlemde lifler çeşitli etkilere maruz bırakılarak birbirlerinin içerisine geçerler. Bu sayede dağınık ve sağlam olmayan lifler bir araya getirilerek günlük hayatta kullanılabilen bir tekstil ürünü elde edilebilir. Keçe çalışmaları pek çok ürünü kapsayan geniş çalışmalardır.keçe işi bot modelleri-4

Keçeden birçok ürün yapılabileceği gibi el iş bot modelleri de üretilebilir. Oldukça şık tasarımlarla üretilebilen bu keçe işi bot modelleri kış aylarında rahatlıkla kullanılabileceği gibi birçok kişi tarafından ticareti de yapılmaktadır.

Keçe ürünleri bot modelleri yapabilmek için keçeye ve kalıba ihtiyaç bulunmaktadır. Bundan sonrası tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Keçe çalışmaları bot modelleri gerekli şekilde hazırlandıktan sonra üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bu noktada hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak pekçok güzel keçe çalışmaları bulunmaktadır.

Keçeden yapılanlar sadece botlarla sınırlı değildir. Keçeden anahtarlık, magnet, broş, bebek şekeri, kapı süsü gibi küçük hediyelik eşyaların yanı sıra halı gibi çok daha büyük ürünlerde yapılabilmektedir. Doğal ve sentetik olmak üzere 2 türde bulunan keçeden el işleri yaparken genellikle sentetik keçe kullanılır. Sentetik keçe de kendi içerisinde ince ve kalın olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çok renkli olan keçeleri iğneleme yöntemiyle 3 boyutlu hale getirerek, şık tasarımlara imza atabilirsiniz.

Keçe işleri bot modelleri galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.