fbpx
Harika Hobi Sitesi

Kat Kat Tığ Oyası Yapımı / Ayrıntılı Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizlere kat kat tığ oyası yapımı paylaşacağım. Modeli ister çeyizlik isterseniz de hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • 5 adet oya ipi
  • Tığ
  • Makas
  • Çakmak
  • Dondurma çubuğu
  • Kamış

Yapılışı

Kat kat tığ oyası modeli yapımı için ilk olarak yazmamızın etrafını tığ battısı ile geçelim. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim.

1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım.

Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 4 zincir çekelim yandaki tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim aradan girip kapatalım. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim.

4 zincir çekelim yandaki tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim aradan girip kapatalım. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim.

1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim.

Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 4 zincir çekelim yandaki tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim aradan girip kapatalım. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim.

Dondurma çubuğuna takalım. Boşluğa girelim 1 ilmek alalm tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. 4 zincir çekelim yandaki tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim aradan girip kapatalım. 1 ilmek alalım tığ battısına girelim 2 ve 2 çekelim. Bu şekilde devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe