fbpx
Harika Hobi Sitesi

Kare Lif Yapımı / Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizler çok kolay kare lif yapımı paylaşacağım. Modeli istediğiniz renkler de yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • 3 adet lif ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Kare lif yapımı için ilk olarak 3 zincir çekelim ortadaki zincire batarak fıstık yapalım. Üzerine 2 fıstık daha yapalım. Bu şekilde üst üste olacak şekilde 6 tane fıstık yapalım.Daha sonra diğer renge geçelim 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım . Üzerine 2 fıstık daha yapalım.

Bu şekilde üst üste olacak şekilde 6 tane fıstık yapalım.Daha sonra diğer renge geçelim 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.

1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Tekrar 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.Tekrar 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım.

1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Bu şekilde bu sırayı tamamlayalım. Beyaz kısma gelince 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Tekrar 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım.

Tekrar 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım. 1 fıstık daha yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya 1 fıstık yapalım hepsini birden kapatalım. Bu şekilde tamamlayalım.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe