fbpx
Harika Hobi Sitesi

Kafes Üstünde Çiçek Tığ Oyası Yapımı

Merhaba hanımlar bugün sizlere yazma modellerinizde harika duracak kafes üstünde çiçek tığ oyasının yapımını paylaşacağım.

Malzemeler

  • İki renk oya ipi
  • Tığ

Yapımı

Kafes üstünde çiçek tığ oyası yapımı için öncelikle ipi tığ battıya sabitleyelim ve örümcek çekelim. Başına iki alalım ve üçüncü tığ battıya iki iki çekerek trabzan yapalım. Başına iki alalım ve üçüncü tığ battıya iki iki çekerek trabzan yapalım.

Başına iki alalım ve üçüncü tığ battıya iki iki çekerek trabzan yapalım. 8 zincri çekip dönelim ve bir yuva oluşturalım. 4 zincir çekip dönelim. Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım.

Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. 3 zincir çekelim başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım.

3 zincir çekelim başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. 3 zincir çekelim başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. Çiçekler için diğer ipimizi sabitleyelim. Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım.

Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım.Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım.

Başına iki alalım ve yuvaya girelim iki iki çekerek trabzan yapalım. Yandaki yuvaya bir sık iğnesi yapalım. Bu şekilde toplam 3 yaprak yapalım.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe