fbpx
Harika Hobi Sitesi

Etol Şal Modeli

Merhaba hanımlar şimdi sizlere etol şal örneğinin yapımını paylaşacağım.

Malzemeler

  • 3 farklı renkte ip
  • İpinize uygun tığ

Yapımı

Etol şal yapımı için istediğiniz boyuta göre zincir çekelim. Üçüncü zincir başına dolamadan batığ devam edelim ve 5 sık iğne yapalım. 2 zincir çekip dolayalım üçüncü zincire trabzan yapalım.

2 zincir çekip dolayalım üçüncü zincire trabzan yapalım. 2 zincir çekip dolayalım üçüncü zincire trabzan yapalım. 2 zincir çekip dolayalım üçüncü zincire trabzan yapalım.

5 sık iğne yapalım. 1 zincir çekip çevirelim. İlk sık iğneye başına dolamadan batalım. 2 zincir çekelim trabzanın üzerine trabzan yapalım. 2 zincir çekip 1 trabzan yapalım.

2 zincir çekip 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekip 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekelim ilkine başına dolamadan batalım. 5 sık iğne yapalım. 2 zincir çekip 1 trabzan yapalım. Alt sıradakinin aynısını bu sıra için de yapalım. 1 zincir çekip çevirelim.

2 zincir çekip 1 trabzan yapalım. 2 zincir çekip 1 trabzan yapalım. Trabzanlara trabzan sık iğnelere sık iğne yapalım. Bu şekilde 4 sıra yapalım. Diğer renge geçelim ilk sık iğneye trabzan yapalım.

Bir sık iğne atlayıp ikincisine trabzan yaparak bu sırayı da bitirelim. Her renkten 4 sıra yaparak istediğimiz boyuta getirene kadar devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe