fbpx
Harika Hobi Sitesi

Donald Duck Bebek Lif Yapımı

Merhaba hanımlar şimdi sizlere donald duck bebek lif yapımını paylaşacağım. Modelimizi bebekler ve çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • 3 adet lif ipi
  • İpinize uygun tığ
  • Makas

Yapılışı

Donald duck bebek lif yapımı için ilk olarak 3 zincir çekelim. 2. zincire batalım fıstık yapalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım bu şeklide 5 tane fıstık yapalım. 6 fıstık yan için 7. fıstığı kapatmayalım dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim tepeye 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Bu şekilde sırayı tamamlayalım. Diğer ipe geçelim 1 fıstık yapalım. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Tekrar 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Aynı şekilde 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım.

1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Bu şekilde devam edelim. Toplam 5 fıstık olacak. 1 fıstık yapalım. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım.

Siyah ipimize geçelim 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Mavi ipimize geçelim. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Siyah ipimize geçelim 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım.

Çevirelim 1 fıstık yapalım. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Sarı renge geçelim. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 dibine 1 fıstık karşıya bir fıstık hepsini birden kapatalım. Bu şekilde modelimizde ilerliyoruz.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe