fbpx
Harika Hobi Sitesi

Çiçekli Etol Şal Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi şizlere çiçekli etol şal yapımı paylaşacağım. Modeli ister çeyizlik olarak isterseniz de hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Çiçekli etol şal yapımı için ilk olarak zincir çekelim üzerine de ikili trabzan yapalım. 4 zincir çekelim dönelim tığın başına 2 kez dolayalım sıradaki trabzan batalım önce 2 sonra 2 sonra 2 şeklinede çıkaralım. 2 kez dolayalım sıradaki trabzan batalım önce 2 sonra 2 sonra 2 şeklinede çıkaralım.

2 kez dolayalım sıradaki trabzan batalım önce 2 sonra 2 sonra 2 şeklinede çıkaralım. Bu şekilde 4 tane trabzan olacak. 1 zincir çekelim örümcek yapalım tığın başını 1 kez dolayalım 5. trabzanın başına batarak trabzan yapalım. 1 zincir çekelim aynı yere tekrar trabzan yapalım.

2 zincir çekelim v nin içine 2 de çıkaralım diğer 2 tanesi tığda kalacak. Tekrar v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak. Tekrar v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak.

Aynı şekilde v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak. Bu şekilde 4 trabzan olacak 4. trabzanı yaparken hepsini birden çıkaralım. 2 zincir çekelim v nin içine 2 de çıkaralım diğer 2 tanesi tığda kalacak. Tekrar v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak.

Tekrar v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak. Aynı şekilde v nin içine batalım 2 de çıkalım diğerleri tığda kalacak. Bu şekilde 4 trabzan olacak 4. trabzanı yaparken hepsini birden çıkaralım.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe