Bıldırcın Gözü Yelek Örneği Yapılışı – Bülbül Yuvası Örgü Modeli

  • 12 Ocak 2019
  • Bıldırcın Gözü Yelek Örneği Yapılışı – Bülbül Yuvası Örgü Modeli için yorumlar kapalı
  • 362 kez görüntülendi.

Örgü evine hoş geldiniz bugün sizlere yeni bir şiş ile yapılan gelin yeleğinin örneğini anlatacağım. Örneğimizi daha önce paylaşmıştık. Bülbül yuvası örgü modeli diye ama bugün tekrar yeni bir yelek başladık. Onu da sizlerle paylaşmak istiyorum onun ilmekleri biraz daha fazlaydı bunun daha az yaptık örnek sayısını.

İlmek sayılarını vermek istiyorum. 5 tane örneğimiz var lastiği yaptıktan sonra ön lastiği veya siz nasıl diyorsanız ilmek sayılarımızda 85 bunun için diğer önümüz içinde aynı bakın 85 lik artık şöyle lastiğini de diğer videolarımız da var. Çok telefon geldiği için tekrardan bu örneği paylaşmak istedim. Sizinle değerli sevgili izleyicilerim ne zaten hep söyledim başladı. Ara ara hep paylaşıyorum çünkü hep ördüm yelekleri paylaşıyorum. Bıldırcın gözü yelek örneği modelini paylaşacağız.

Değerli izleyicilerim sizinle tığ olsun şişe olsun hepsini yani bütün örgü örneklerini paylaşmak istiyorum. Ne yapıyorsak sizlerle beraber yapıyoruz. Şimdi örneğini anlatacağız arkasını daha başlamadık. Arkası içinde yine ilerleyen zamanda ilmek sayılarını veririz. Modelimiz zaten 38-40 beden arası olacak çok kibar bir yelek oldu.

Yine Ankara’ya göndereceğiz Türkan hanıma iki yeleğimiz Hatta üç dört tane göndermiştik. Ona yine bunu da göndereceğiz çok beğenmiş sağ olsun tanımıyorum ama telefonda görüştük çok iyi birisi olduğunu tahmin ediyorum. Yine hayırlısıyla bitirip göndereceğiz çok uzatmak istemiyorum yine örneğimizde devam edeceğim şimdi bir örnek bir ajur anlatacağız

Değerli sevgili izleyicilerim ara ara paylaşmıştı yine paylaşacağımızı söylüyorum şimdi şöyle daha yeni başladığım için arkasını falan başlamamıştım onu da kol kesiminde falan yine gösterir. İnşallah şöyle bir örnek bir ajur dedik ilmekleri şöyle attık bir sıra örüyoruz. Tabii siz lastik yaptıktan sonra başlayacaksınız örneğimizde başlarken şöyle bir ilmeği düz alıyoruz iki tane ters örüyoruz.

Bülbül Yuvası Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Yine 2 aynen diğer ördüğümüz ama tekrar yine aynı işlemi yapacağız. Umarım yani anlaşılmıştır. 2 örneğin bizi anlatmaya gerek yok diğer videolarımız da var zaten yine de ara ara vereceğiz. Hep modellerimizden çünkü çok telefon geliyor tekrar anlatır mısın tekrar anlatır mısın diye

Buraya kadar böyle hesaplarsınız büyüklüğünü küçüklüğünü işte bazen yazıyorsunuz. Daha büyük yapabilirim işe kaç ilmek falan Şimdi tam sayı veremiyorum sevgili izleyicilerim herkesin 52 şiş numarası aynı olsa da farklı oluyor o yüzden pek veremiyorum. Yani ilmek sayısı yanlış olur sökersiniz.

Sonra işte Neden olmadı falan diye Sökmen izi de istemiyorum siz kendiniz ya her zaman söylüyorum ölçerek yaparsanız daha güzel olur bence Ben de yani tahminen ev yapıyorum Çünkü bilmiyorum karardan Bazen ben de o kadar yelek gördüğüm halde yine de bazen çok söktüğüm oluyor değerli izleyicilerim tam ayarlayabilmek için Umarım Anlaşıldı teşekkür ediyorum Bizi izlemeye devam edin Hoşçakalın. Hoşçakalın sağlıklı ve mutlu kalın sevgili izleyicilerim diyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.