fbpx
Harika Hobi Sitesi

Bebek Patik Yapımı / Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar şimdi sizlere bebek patik yapımı paylaşacağım. Modeli istediğiniz renklede yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • Patiklik ip
  • Şiş
  • İğne
  • Makas

Yapılışı

Bebek patik yapımı için ilk olarak 58 ilmek atalım. Modelimiz ters örgü olarak örelim. İlk ilmeği boş alalım en son ilmeği de düz olarak örelim. Üst sıra da yine aynı şekilde ters örgü örelim.

Toplam da 7 sıra olacak. 23 ilmek ayıralım diğer tarafdan da 23 ilmek ayıralım ortada 12 ilmek kalacak şekilde işaret atalım. İlk değil 2. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim.

Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim. Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım.

Dönelim ters örgüyü örelim. Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim.

Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim. Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim.

işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim. Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. işarete kadar ters örgü örelim. İşarete gelince ilk ve ikincisini birden alalım. Dönelim ters örgüyü örelim. Ön kısımda düz örgüye devam. En son kısımda 2 ilmeği anda örelim. Bu şekilde yanlardan 14 ilmek kalanan kadar devam edelim.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe