fbpx
Harika Hobi Sitesi

Bebek Bot Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar bebek bot yapımı paylaşacağım. Mavi renk kullanarak erkek için pembe rengi de kız için yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • Kalın ip 2 adet
  • Tığ
  • Makas

Yapılışı

Bebek bot patik yapımı için ilk olarak 10 zincir çekelim ilk zincire batarak ilerleyelim. Tığın başını dolamadan her zincire 1 sık iğne yapalım. Son battığımız yere tekrar batalım toplamda 4 tane aynı yere sık iğne yapalım. Sık iğnelerin karşısına sık iğne yapalım.

Köşe kısma gelince 3 defa sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim yine her sık iğneye batarak sık iğne yağalım. Sadece köşelere gelince fazla sık iğne yapılacak diğerleri aynı şekilde olacak. Diğer renkli ipimize geçelim 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. Çakma sık iğne tığın başını dolayıp tek seferde çekme işlemimiz.

1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. Tekrar 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım.

1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. Tekrar 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. Bu sırayı da bu şekilde devam edelim.

1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. Tekrar 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım.

1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım. Tekrar 1 zincir çekelim bu sırada da çakma sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim diğer sık iğneye sık iğne yapalım.

<
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe